KONTAKTY

ADRESA PREVÁDZKY:
BIO FLAME, s.r.o.
Zvolenská cesta 5040
984 01 Lučenec
Otváracia doba prevádzky:
Po - Pi: 7:30 - 16:00 hod.
Mimo pracovnej doby otvorené po dohode.

Zákaznícky servis:
tel: 0903 322 727
info@vino-stojany.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 25,99 EUR
skladom
naša cena 29,99 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 8,99 EUR
skladom
naša cena 14,99 EUR
skladom
naša cena 33,99 EUR
skladomVitajte na stránke www.vino-stojany.sk

Ak ste milovníkom vína, alebo si len potrebujete doplniť interiér a usporiadať zbierku vín, tak ste na správnej adrese. V našom e-shope nájdete všetko, čo vášnivý vinár potrebuje.


Čo u nás môžete zakúpiť?

1. Darčekové fľaše s vínom

Hľadáte hodnotný darček, ktorý nepoteší len oko, ale pošteklí aj chuťové poháriky? V ponuke nájdete darčekové víno balené vo fľašiach vyhotovených umeleckými fúkačmi skla, ktorí sú majstrami vo svojom obore.

2. Stojany na víno

Kvalitné víno si zaslúži aj kvalitný stojan. U nás nájdete mnohé variácie stojanov, či už kovové - kované, drevené, plastové, ale aj kombinované z viacerých materiálov. Vybrať stojan si môžete aj podľa jeho umiestnenia. Nájdete tu stojany závesné na stenu a voľnestojace, ktoré môžete položiť na nábytok, alebo podlahu. Niektoré stojany sa dajú aj zabudovať do nábytku alebo steny.

3. Príslušenstvo k vínu

Chcete návštevu prekvapiť prvotriednym someliérskym náčiním? Vyberte si z našej ponuky a očarte niektorým z dizajnérskych kúskov napr. od spoločnosti Blomus, Wine & Bar, Georg Jensen a pod.

4. Poháre na víno

V ponuke tiež nájdete poháre na víno alebo sekt. V nich obľúbený drink nielen skvelo chutí, ale aj vyzerá. Väčšina pohárov je zdobená kryštáľmi SWAROVSKI® ELEMENTS.

Určite si z našej širokej ponuky vyberiete a buď Vy, alebo obdarovaný oceníte kvalitu, ktorú u nás zakúpite.

 

AKTUÁLNE BESTSELLERY:

 

YTVmMTgxND