KONTAKTY

ADRESA PREVÁDZKY:
BIO FLAME, s.r.o.
Zvolenská cesta 5040
984 01 Lučenec
Otváracia doba prevádzky:
Po - Pi: 7:00 - 15:30 hod.
Mimo pracovnej doby otvorené po dohode.

Zákaznícky servis:
tel: 0903 322 727
info@vino-stojany.sk

TOVAR V AKCII

naša cena 18,99 EUR
skladom
naša cena 49,99 EUR
skladom
naša cena 29,99 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 64,99 EUR
skladom
naša cena 26,99 EUR
skladom
naša cena 36,99 EUR
skladom

O nás
O nás

 

Internetový obchod www.vino-stojany.sk vznikol začiatkom roku 2016 a prevádzkuje ho spoločnosť BIO FLAME, s. r. o., so sídlom v Lučenci.

Podnetom na vznik tohto e-shopu je naša zdravá vášeň pre víno a všetko, čo s ním súvisí. Všimli sme si, že na Slovensku je síce široká ponuka vín, no nedostatočná ponuka pekných, moderných a hlavne kvalitných stojanov na víno. Keďže má naša spoločnosť niekoľkoročnú skúsenosť s predajom, návrhom a výrobou interiérových dekorácií, rozhodli sme sa rozšíriť portfólio aj o stojany na víno, ktoré vyrábame predovšetkým z dreva a kovu. Aby bola naša ponuka čo najrozsiahlejšia a dokázal si z nej vybrať naozaj každý, ponúkame tiež stojany od iných producentov, ako napr. Blomus, Koziol, Raxi, a pod.

Okrem toho, že dokážeme zabezpečiť kvalitné stojany rôzneho typu, rozhodli sme sa podporiť tiež predaj slovenských vín, ktoré si zaslúžia pozornosť. Vyberáme vždy len to najlepšie, ocenené nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Veríme preto, že akékoľvek víno, ktoré si vyberiete z našej ponuky, bude určite lahodné a niečím výnimočné.

Aby bol e-shop komplexný, doplnili sme ponuku o darčekové vína, someliérske potreby, chladničky na vína, sklenené nádoby, ale aj knižky.

Spolupracujeme len s overenými výrobcami, pre ktorých je kvalita na prvom mieste. Eliminovali sme tým reklamácie a nespokojných zákazníkov. Ponuku aj naďalej priebežne rozširujeme. A ak sa vám zdá, že niečo na našom e-shope chýba, budeme radi, ak nás na to upozorníte.

Máte otázky alebo potrebujete poradiť? Obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky na tel. čísle 0907 322 727 alebo mailom na info@vino-stojany.sk.

Tešíme sa na váš nákup.

NzcyNjQ0Y